משלוח חינם בקניה מעל ₪300
  • 100% משלוח מאובטח ללא פנייה לשליח
  • מבצעי סופר - חסוך יותר עם קופונים
  • מחפשים איכות ושירות? אנחנו הכתובת
woomen

סארי אחמד חסן 2001 בע״מ

מתוך שאיפה לאיכות טוטאלית ולחוויית שירות כוללת עבור לקוחותינו, החברה מקפידה לשלוח את עובדיה ונציגיה לסדנאות ובהשתלמויות מקצועיות ייחודיות בכל רחבי העולם, להרחבה והעשרה של הידע המקצועי. הדבר מתאפשר הודות לשילוב המפרה בין תחומי הידע ונקודות המבט שלנו, החל משלב בחירת חומרי הגלם ועד ההבנה המיוחדת בכל רזי האפייה.

החשיבה המשותפת אתנו והמענה המקצועי היעיל והיצירתי, מאפשרים לקונדיטורים ו לממש כל רעיון ולבטא את עצמם באופן מושלם ומלא השראה

החשיבה המשותפת אתנו והמענה המקצועי היעיל והיצירתי, מאפשרים לקונדיטורים ואופים לממש כל רעיון ולבטא את עצמם באופן מושלם ומלא השראה

אנו מקפידים מאוד על טיב מוצרינו, כיוון שאין שיעור לחשיבותם של חומרי הגלם להבטחת איכות המוצר המוגמר.

1 2 about about about about about about

מה מאפיין אותנו?

icon
אמינות ויושר כבוד לזולת הוא ערך עליון עבורנו. אנו מחויבים לפעול לקידום האינטרסים העסקיים של לקוחותינו בנאמנות, במסירות וביושר. את הידע העצום שרכשנו אנו חולקים עם לקוחותינו לרווחתם ולקידומם.
icon
אחריות מקצועית ועמידה בקפדנות בזמני האספקה.
icon
איכות במחיר תחרותי אנו מחויבים לאיכות גבוהה במחירים ללא תחרות. הניסיון הרב מאפשר לנו להציע פתרונות אישיים יצירתיים וחסכוניים.

החזון שלנו

סארי אחמד חסן 2001 היא הלב הפועם של תעשיית הקונדיטוריות ובתי המאפה בחברה הערבית. חזוננו הוא להוות תמיד כתובת טבעית עבור לקוחותינו הרבים ) כ 1000- במספר(, כמו גם עבור כל אשר חפץ לבו להתמקד ולהצליח בתחומי מזון, אפייה וקונדיטוריה. אנו פועלים להגשמת החזון יום יום, על ידי ייבוא ושיווק חומרי הגלם הטובים בעולם במחירים שווים לכל נפש, והובלת ערכים של מצוינות וחדשנות המשקפים את הניסיון העשיר, הידע והנכסים התרבותיים שצברנו לאורך דורות.בחתירתנו להצלחה אנו מבטאים אף את האחריות הרבה שאנו חשים כלפי לקוחותינו, שהצלחתנו היא הצלחתם, ורווחתנו היא רווחתם. טיפוח קהל לקוחותינו והרחבת מעגל הלקוחות הם בראש מעייננו, ואנו פועלים ללא הרף לסייע בידם להצליח, להתחדש ולפרוץ גבולות חדשים של איכות ושירות.
logo