יש לכם שאלה?

  קטגוריות מוצרים צפו בקטלוג המוצרים שלנו ובמגוון הקטגוריות הנרחב >>

  אודותינו

  סארי אחמד חסן 2001 בע״מ

  סארי אחמד חסן 2001 בע”מ היא יבואנית, משווקת ומפיצה של חומרי גלם איכותיים לתעשיית הקונדיטוריות ובתי המאפה, מהמובילות באזור הצפון ובחברה הערבית.

  ההיסטוריה שלנו מתחילה הרחק בשנות השישים של המאה הקודמת, בקונדיטוריה שפתחה משפחת סארי חסן ברחוב פאולוס השישי בנצרת, הקונדיטוריה הראשונה בישראל בחברה הערבית.

  חברת סארי חסן 2001 הוקמה בשנת 1994 על ידי סארי אחמד חסן כהמשך טבעי לשושלת המשפחתית, מתוך חזון ושאיפה להמשיך את המסורת ולהוביל סטנדרטים של מצוינות וחדשנות בענף הקונדיטוריות ובתי המאפה בחברה הערבית.

  כחברה בעלת מורשת קולינארית המנוסה ובקיאה בעולם האפייה על כל פניו ורבדיו, אנו מכירים מקרוב את הצרכים והרצונות של לקוחותינו ועומדים לצדם עם תמיכה מקצועית וסיוע המאפשרים להם להשיג תוצאות מצוינות ורווחיות.

  ליווי מקצועי

  מתוך שאיפה לאיכות טוטאלית ולחוויית שירות כוללת עבור לקוחותינו, החברה מקפידה לשלוח את עובדיה ונציגיה לסדנאות ובהשתלמויות מקצועיות ייחודיות בכל רחבי העולם, להרחבה והעשרה של הידע המקצועי. הדבר מתאפשר הודות לשילוב המפרה בין תחומי הידע ונקודות המבט שלנו, החל משלב בחירת חומרי הגלם ועד ההבנה המיוחדת בכל רזי האפייה.

  החשיבה המשותפת אתנו והמענה המקצועי היעיל והיצירתי, מאפשרים לקונדיטורים ואופים לממש כל רעיון ולבטא את עצמם באופן מושלם ומלא השראה.

  סל המוצרים שלנו

  בין מוצרי החברה ניתן למצוא קמח, סוכר, שמנים, מבחר תמציות, צבעי מאכל, קטניות, משפרי אפייה, אריזות שונות, שוקולד, צעצועים, וגם כלי עזר, כלי עבודה וחלקי חילוף למכונות.

  אנו מקפידים מאוד על טיב מוצרינו, כיוון שאין שיעור לחשיבותם של חומרי הגלם להבטחת איכות המוצר המוגמר.

  מה מאפיין אותנו?

  icon
  אמינות ויושר כבוד לזולת הוא ערך עליון עבורנו. אנו מחויבים לפעול לקידום האינטרסים העסקיים של לקוחותינו בנאמנות, במסירות וביושר. את הידע העצום שרכשנו אנו חולקים עם לקוחותינו לרווחתם ולקידומם.
  icon
  אחריות מקצועית ועמידה בקפדנות בזמני האספקה.
  icon
  איכות במחיר תחרותי אנו מחויבים לאיכות גבוהה במחירים ללא תחרות. הניסיון הרב מאפשר לנו להציע פתרונות אישיים יצירתיים וחסכוניים.

  החזון שלנו

  סארי אחמד חסן 2001 היא הלב הפועם של תעשיית הקונדיטוריות ובתי המאפה בחברה הערבית. חזוננו הוא להוות תמיד כתובת טבעית עבור לקוחותינו הרבים ) כ 1000- במספר(, כמו גם עבור כל אשר חפץ לבו להתמקד ולהצליח בתחומי מזון, אפייה וקונדיטוריה. אנו פועלים להגשמת החזון יום יום, על ידי ייבוא ושיווק חומרי הגלם הטובים בעולם במחירים שווים לכל נפש, והובלת ערכים של מצוינות וחדשנות המשקפים את הניסיון העשיר, הידע והנכסים התרבותיים שצברנו לאורך דורות.בחתירתנו להצלחה אנו מבטאים אף את האחריות הרבה שאנו חשים כלפי לקוחותינו, שהצלחתנו היא הצלחתם, ורווחתנו היא רווחתם. טיפוח קהל לקוחותינו והרחבת מעגל הלקוחות הם בראש מעייננו, ואנו פועלים ללא הרף לסייע בידם להצליח, להתחדש ולפרוץ גבולות חדשים של איכות ושירות.

  בין לקוחותינו

  לקוחות ממליצים

  יש לכם שאלה?

  השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

   X